
Лампа пастка для комарів Mosquito Killer Lamp Чорна
190 ₴
- В наявності
- Код: 1779
+380 (67) 920-46-46
call center- +380 (95) 920-46-46call center
- +380 (73) 920-46-46call center
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа пастка для комарів Mosquito Killer Lamp здатна ефективно і безпечно для вашого здоров'я позбавити вас від настирливих комарів як вдома, так і на відкритому повітрі.
Особливості:
- Пастка оснащена спеціальною світлодіодною лампою, яка випромінює фіолетовий світло з довжиною хвилі близько 368 нанометрів, який ефективно приваблює комарів або інших комах.
- Потужний обтічний 360-градусний всмоктуючий вентилятор, комарі, наближаються до пристрою будуть засмоктуватися у пастку для комах і гинути в результаті зневоднення повітряного потоку, що дуже ефективно.
- Працює від Usb, так що ви можете підключити його з адаптером, блоком живлення, комп'ютером або будь-яким пристроєм з портом Usb.
- Легко чистити: за допомогою потрійного противозадирного пристрою можна просто повернути і розблокувати ящик для зберігання, щоб викинути мертвих комарів.
Переваги світлодіодної лампи пастки Mosquito Killer Lamp:
- Нетоксична, безпечна для людини і домашніх тварин
- Працює тихо, без шуму.
- Низька напруга є енергозберігаючим і безпечним у використанні.
- Забезпечить вам затишний відпочинок в кімнаті площею до 50 кв. м.
Характеристики:
- Колір: чорний.
- Матеріал: пластик
- Номінальна потужність: 5 Вт
- Робочий діапазон: до 50 кв. м.
- Вага: 680 р.
- Розміри: 13*13*19 див.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 680 г |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 50 кв.м |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


