
Пастка для комах USB Electric Fly Trap Mosquitoes №D06-3 Біло-блакитна
121 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1000
+380 (67) 920-46-46
call center- +380 (95) 920-46-46call center
- +380 (73) 920-46-46call center
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пастка для комах USB Electric Fly Trap MOSQUITOES - це безпечний і гігієнічний і хімічно вільний спосіб позбутися від мух, комарів і небажаних комах.
Особливості:
- Виготовлений з високоякісного пластику, нетоксичний і безпечний.
- Стійкий до ударів, не турбуйтеся про поломки при щоденному використанні.
- Може харчуватися від будь-яких USB-пристроїв.
- Не містить речовин, нетоксичний і не має запаху, застосовує безпечний і здоровий фізичний спосіб знищення мух.
- Ергономічний дизайн дозволяє легко чистити і утилізувати.
- З нульовим шумом або забрудненням, дозволяючи вам спокійно відпочити.
Застосування:
- Розкладіть приманку на 5 канавок (будь ласка, не використовуйте жорсткі предмети в якості приманки).
- Підключіть живлення і увімкніть перемикач.
- Муха притягається приманкою і переноситься в коробку обертова пластина.
- Зніміть коробку для пастки і очистіть.
Характеристики:
- Матеріал: ПП
- Діапазон: 25 квадратних метрів
- Розмір елемента: 205 * 205 * 80 мм
- Розмір упаковки: 210 * 210 * 100 мм
- Вага виробу: 430 г
- Вага упаковки: 450 г
Список пакетів:
- 1 * пристрій пастки мухи
- 1 * USB-кабель
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип харчування | Мережа |
| Колір | Блакитно-білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 121 ₴




